ADKINS Legal, s.r.o. se představuje

Datum: 1.6.2017  |  Autor: Mgr. Kristýna Machová Zoufalá, LL.M.
buletin časopis detail

Nápad spojit síly a právní dovednosti samostatně fungujících a dlouhodobě spolupracujících advokátních kanceláří se zrodil v prosinci 2016. A nezůstalo jen u nápadu. Spojila se tak pražská Advokátní kancelář Brunclík & Štefánik s pobočkami v dalších městech spolu s Advokátní kanceláří Mgr. Josefa Zemana v Trutnově. Jako výsledek tohoto spojení Vám s potěšením představujeme ADKINS Legal, s.r.o. - novou dynamickou advokátní a insolvenční kancelář. Spolu s novým názvem vznikly i nové webové stránky, na nichž Vás vítáme!

Naše kancelář Vám ráda poskytne své právní služby bezmála ve všech právních oblastech, a to s téměř celorepublikovou působností. Nasloucháme svým klientům a nabízíme nejefektivnější řešení. I za cenu toho, že by jím bylo právní službu vůbec neposkytnout. Naší prioritou je zájem klienta a především nejjednodušší řešení jeho případu s nejlepším výsledkem. Specializujeme se, abychom Vám vždy poskytli ten nejlepší právní servis.

Věříme, že naši klienti budou z nově vzniklého projektu nadšeni stejně jako my, když péče o ně a právní servis bude nejen zachován, ale pozvednut ještě výše. Současně s hrdostí a nejvyšší péčí pomůžeme na životní cestě Vám - našim klientům budoucím..